Kampania rozpoczęta na dobre

Moja kampania wyborcza trwa. Na sam początek w moim okręgu pojawiły się banery oraz plakaty z moim zdjęciem. W ubiegły piątek rozpocząłem natomiast kolportaż ulotek. Robię to osobiście. Przy ich roznoszeniu stosuję zasadę „door to door” (z angielskiego: „od drzwi do drzwi”). Grzecznie pukam do każdego mieszkania i wręczając ulotkę, zapraszam do udziału w wyborach.

Ulotki postanowiłem przekazywać osobiście, ponieważ uważam, że wyborca powinien mieć możliwość poznania mnie osobiście. Przy okazji – gdy tylko ma na to ktoś ochotę – zadać pytanie, wyrazić swoją wizję na temat poprawienia standardu życia w Lęborku.

Piątek i sobota to dni, w których odwiedziłem około 200 mieszkań. Niedziela była dniem odpoczynku, bowiem jak powszechnie wiadomo, „dzień święty należy święcić”.

Dziś osobistego wręczania ulotek ciąg dalszy. W sumie do odwiedzenia mam ponad 2,5 tysiąca mieszkań i zamierzam to uczynić, tak więc każdy z Was – Drodzy Państwo – może się mnie spodziewać u progu swych drzwi.

Na sam koniec chciałbym podziękować za przyjęcie osobom, u których już byłem, natomiast mieszkańcom, do których dopiero zapukam, mówię serdeczne „do zobaczenia” !Komentarze (4) do "Kampania rozpoczęta na dobre"

  • Agnieszka Klepacka pisze:
  • Jarek pisze:
  • Jerzy pisze:
  • Jarek pisze:
Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.